Łóżka rehabilitacyjne i materace:
     
 

  • łóżka składane (oszczędność miejsca przechowywania i ułatwienie w transporcie)
  • 3- i 4- częściowe leżyska,
  • pozycja leżącego regulowana ręcznie lub mechanicznie (przy użyciu pilota),
  • leżyska na listwach sprężynujących lub metalowych kratownicach,
  • mechaniczne podnośniki do łóżek (umożliwiające regulację wysokości leżenia, ułatwiające obsługę i przenoszenie pacjenta),
  • akcesoria: wysięgniki do podnoszenia się, uchwyty na kroplówki, itp.
 
  Łóżko "ALFA  ALFA
  ALFA z wysięgnikiem ALFA - łóżko złożone

Prosta metalowa konstrukcja zbudowana z cztero-sekcyjnego leżyska, którego pozycje leżące można regulować mechanicznie (za pomocą pilota) – wersja droższa lub ręcznie  -  wersja uboga  oraz dwóch frontowych obudów wykonanych z metalowej rury z wbudowaną  płytą laminowaną. Łóżko to jest wyposażone w cztery koła jezdne z hamulcem. Wraz z materacem stanowi całość. Stąd też jest ono proste w montażu, łatwe do przemieszczania, a cena  stosunkowo niska cena.

 
  Łóżko "GAMA"  GAMA - A
  łóżko "GAMA-A" (z wysięgnikiem) łóżko "GAMA-A" ( z materacem i wysięgnikiem)

powyżej łóżko "GAMA" w wersji "A"

Metalowa konstrukcja nożna stała (bez kółek jezdnych) umożliwiająca  trzystopniową ręczną  regulację  wysokości. Leżysko cztero-sekcyjne z zastosowaniem elektrycznego mechanizmu regulacji pozycji leżenia za pomocą pilota. W zestawie dwie obudowy frontowe z drewna bukowego i płyty laminowanej z mechanizmami regulacji wysokości czterech bocznych listew zabezpieczających.

     GAMA - B 
   

Metalowa konstrukcja nożna stała ( bez kółek jezdnych), z możliwością trzy -stopniowej ręcznej regulacji wysokości. Leżysko cztero-sekcyjne z zastosowaniem ręcznego mechanizmu regulacji pozycji leżenia. W zestawie dwie obudowy frontowe z drewna bukowego i płyty laminowanej z mechanizmami regulacji wysokości czterech bocznych listew zabezpieczających. 

     GAMA - C
   

Metalowa konstrukcja nożna na kółkach jezdnych z możliwością trzy-stopniowej ręcznej regulacji wysokości. Leżysko czterosekcyjne z zastosowaniem ręcznego mechanizmu regulacji pozycji leżenia. W zestawie dwie obudowy frontowe z drewna bukowego i płyty laminowanej z mechanizmami regulacji wysokości czterech bocznych listew zabezpieczających.

     GAMA - D
   

 Metalowa konstrukcja nożna na kółkach jezdnych, z możliwością  trzy-stopniowej ręcznej regulacji wysokości. Leżysko czterosekcyjne z zastosowaniem mechanicznego mechanizmu  pozycji leżenia za pomocą pilota. W zestawie dwie obudowy frontowe z drewna bukowego i płyty laminowanej z mechanizmami regulacji wysokości czterech bocznych listew zabezpieczających. 


   

Jako obudowy frontowe oferujemy do tego typu łóżek : front C–1, C–2, C–3  lub MED. Ponadto na życzenie klienta,  za odrębną  dopłatą, łóżko to wyposażamy w wysięgnik do podnoszenia się i obudowę boczną o szerokości  14,5 cm lub 30 cm.


  Łóżko "ULTRA"  ULTRA
   

Zbudowane z metalowego leżyska cztero-sekcyjnego regulowanego mechanicznie oraz ruchomych obudów na kółkach, które dzięki zastosowaniu dwóch dodatkowych siłowników   mają  mechaniczną opcję podnoszenia i opuszczania łóżka za pomocą jednego pilota. W zestawie znajdują się regulowane cztery boczne listwy zabezpieczające. Można je również wyposażyć w wysięgnik do podnoszenia się. Optyczną lekkość i  prostotę zawdzięcza delikatnym materiałom zastosowanym do obudowy.

 
  Łóżko "ACCORD"  ACCORD
  łóżko "ACCORD" łóżko "ACCORD" (podniesione)

Od łóżka "Ultra" różni je przede wszystkim komfortowe wyposażenie zewnętrzne, masywność i wygoda. Składa się  z metalowego leżyska czterosekcyjnego regulowanego mechanicznie oraz ruchomych obudów na kółkach, które dzięki zastosowaniu dwóch dodatkowych siłowników   mają  mechaniczną opcję podnoszenia i opuszczania łóżka za pomocą jednego pilota. W zestawie znajdują się regulowane cztery boczne listwy zabezpieczające. Można je również wyposażyć w wysięgnik do podnoszenia się.

 
  Łóżko "ELITA"  ELITA
  łóżko "ELITA" (z wysięgnikiem) łóżko "ELITA" (podniesione)

Jego podstawę stanowi jezdny mechanizm dźwigowy wyposażony w siłownik, z pomocą którego cała konstrukcja nośna jest regulowana w górę i w dół, przez co decyduje o ułożeniu ciała pacjenta. Uzupełnia je drewniana obudowa "MED", która mimo swej skromności zapewnia klasę i wygodę. Umieszczone na nim  cztero-sekcyjne leżysko posiada mechaniczną  regulację  w czterech pozycjach.

Dadając opcjonalne: boczne listwy zabezpieczające, obudowę maskującą i wysięgnik do podnoszenia się – spełni ono oczekiwanie każdego pacjenta.   

 
  Łóżko "COMFORT"  COMFORT
   

Sama nazwa tego mebla wskazuje, iż jest ono wygodne, praktyczne i ładne. Budowa oparta jest na jezdnym mechanizmie dźwigowym wyposażonym  w siłownik, z pomocą którego cała konstrukcja nośna jest regulowana w górę i w dół. Uzupełniają  je  drewniane obudowy C–1, C–2, C–3 , które  zapewnią klasę i komfort. Umieszczone na nim  cztero-sekcyjne leżysko posiada mechaniczną  regulację  położenia ciała pacjenta. Dadając opcjonalne: boczne listwy zabezpieczające, obudowę maskującą i wysięgnik do podnoszenia się – spełni ono oczekiwanie każdego pacjenta.   

 
  Łóżko "COMFORT plus"  COMFORT plus
    Zbudowaliśmy je na bazie urządzenia dźwigowo-jezdnego, w którym obie te funkcje przy pomocy siłownika i pilota możemy doprowadzić do pozycji spoczywającej, przy równoczesnym zablokowaniu mechanizmu jezdnego. Jednocześnie system dźwigowy w górę i w dół jest aktywny, a cztero-sekcyjne leżysko z zastosowanym siłownikiem spełnia swoją rolę. COMFORT plus to bogata obudowa i wyposażenie.
 
    Przykładowe zestawy meblowe:
   
 
  • do pokoi szpitalnych,
  • do domów opieki,
  • dla indywidualnych potrzeb leczniczych i rehabilitacyjnych,
 

łóżko "ALFA" (z wysięgnikiem) + szafka "KIM-3" + KRZESŁO

łóżko "ALFA" (złożone) + szafka "KIM-3" + KRZESŁO

łóżko "ELITA" + szafka "KIM-3"

łóżko "ACCORD" + szafka "KIM-3" + KOMODA + SZAFA