...dobry prezent to oryginalny, niespotykany upominek, a jeszcze lepszy - naturalny

i ręcznie wykonany. Im mniej plastiku tym lepiej - dlatego nasze wyroby są ekologiczne, a co więcej  - pachną drewnem... Oferujemy Państwu kolekcję upominków reklamowych dla klientów - upominków z dedykacją:

 

 
 

 

 

     pudełko na bloczek papieru
 

Nieodłączny element każdego biurka, bardzo przydatny obok telefonu.  Grawer reklamowy, logo, dane firmy, życzenia, dedykacje, podziękowania, itp., możemy umieścić na ściankach bocznych pojemnika.

 
     pojemnik na przybory
 

Pojemnik na długopisy, przybory biurowe, szkolne, malarskie, itp. Szersza podstawa zapewnia stabilność i zapobiega przypadkowemu przewróceniu. Pudełko dostępne w dwóch rozmiarach: mniejsze - na długopisy, oraz większe, bardziej pojemne, idealne na duże pisaki, pędzle, linijki, ołówki.

 
    segregator stojący A4
 

Bardzo praktyczny element biurka - "pilnuje porządku" wśród dokumentów, teczek i luźnych kartek. Grawer reklamowy umieszczamy zazwyczaj na frontowej ściance, możliwe jest również wypalenie grafiki na ściance tylnej lub bocznych (większa powierzchnia).

 

 
     segregator leżący A4
 

 

Polecamy wygrawerowanie nazwy, logo lub danych Państwa firmy na tylnej ściance od zewnątrz - grawer pozostaje widoczny

dla gości zasiadających po drugiej stronie biurka. Od wewnątrz natomiast można umieścić dedykację, cytat lub tekst satyryczny,

     
 
     stojak na wizytówki
 

 

Prezentuje wizytówki na biurku. Dodatkowa, tylna  przegródka przeznaczone jest na karteczki papieru do notatek. Miejsce na grawer z przodu - logo i adres firmy lub tekst - np.: "zabierz ze sobą moją wizytówkę".

     
 
     okładka na pudełko z płytą CD
 

Oryginalne opakowanie na świąteczne kolędy, elektroniczną ofertę firmy, program, grę, kolekcję zdjęć i wszystko inne, co można zmieścić na krążku CD. W przeciwieństwie do zwykłych opakowań - nasze nie lądują w koszu po odpakowaniu prezentu - na długo pozostają sympatyczną pamiątką .

 

Opakowanie jest dostępne dla standardowych pudełek CD oraz cieńszych  - typu Slim Box.

 

W naszej ofercie posiadamy również kompleksową usługę przygotowania prezentacji firmy w wersji elektronicznej - od czystej płyty do wypalenia całego nakładu Państwa oferty handlowej na CD.

 
     choinka z życzeniami
 

Składana, trzy-częściowa choinka, wiązana naturalnym sznurkiem. Większa, ciekawsza i bardziej  oryginalna  niż papierowe świąteczne kartki z życzeniami. W przyszłym roku z pewnością znowu posłuży jako dekoracja świąteczna.

 

W zależności od potrzeb, proponujemy grawerowanie życzeń w kilku językach, umieścimy też Państwa logo i inne świąteczne elementy graficzne.

 
 skrzyneczka na wino

 

Klasyczne opakowanie - doda uroku najzwyklejszej i najwykwintniejszej butelce: wina, soku, lub innych trunków. Idealne opakowanie na prezent.

 

Tekst lub grafikę umieszczamy na wysuwanym wieczku. Polecamy jako upominek świąteczny, jubileuszowy, na zakończenia konferencji, bankietów, szkoleń.

 
     pudełko na kolekcję 9-ciu herbat
 

 

Doskonały pomysł na świąteczny prezent dla klientów, pracowników i rodziny.

 

Obowiązkowy element każdej kuchni, jadalni, baru, czy hotelowego stołu -elegancko zaprezentowana kolekcja 9-ciu herbat...

     
 
    pudełko na kolekcję 16-stu herbat
 

 

... lub bogatszy wybór 16-stu gatunków.

 

Jednak najlepszym rozwiązaniem - i najmniej kłopotliwym w uzupełnianiu, jest  komplet 12 herbat: (4 standardowe po dwie przegródki i 8 smakowych po jednej przegródce)

 

Polecamy także w komplecie ze skrzyneczką na wino lub innym upominkiem reklamowym.

     
 
 

Pudełka są bardzo uniwersalne - zamiast herbat można wypełnić je asortymentem słodyczy, orzechów, przypraw, itp.

 

Mogą również służyć jako reklamowy próbnik produktów. Na zamówienie wykonujemy pudełka o dowolnych wymiarach i ilości przegródek.

 

Duża powierzchnia wieczka daje niemal nieograniczone możliwości umieszczenia grafiki reklamowej.

     
 
     hotelowa zawieszka na drzwi
 

 

Wywieszka na drzwi, z jednej strony napis "proszę nie przeszkadzać", z drugiej "proszę posprzątać" - w zależności od potrzeb hotelowych gości".

 

Również doskonale nadaje się na prezent istnieje możliwość umieszczenia dowolnego tekstu i grafiki. Polecamy jako bardzo oryginalny upominek z humorem,

(nie tylko dla gości hotelowych...)

       
 
   

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od wielkości zamówienia i rozmiarów grawerowania. Aby uzyskać szczegóły oferty prosimy o kontakt